Joodi maik 25.10.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline mure, et aeg-ajalt on mul kurgus joodi maik. Mingit ebameeldivat lõhna pole, on lihtsalt joodi maik. Kogu aeg seda pole, aga vahetevahel siiski. Kas Te oskate öelda, milles võiks asi olla? Mandlid lõigati mul aasta tagasi ära, nii et nendes asi olla ei saa. Teie vastust ootama jäädes, A.K

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Endokriinhaiguse tunnuseks seda küll ei pea. Pigem võib olla tegemist suuõõne või seedetrakti probleemiga. Kui mingeid muid vaevusi ei esine, pole probleem tõenäoliselt kuigi tõsine.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.