Kilpnäärmehormoon 08.05.14 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas kilpnäärmehormooni tase (TSH) 0,69 on normipärane ning muretsemiseks pole põhjust? Kas seda näitu on võimalik seostada väsimusega. Milline on TSH normaalne vahemik (st millisest näidust millise näiduni on näit korras)? Kui TSH on korras, siis on ka kilpnäärmega kõik hästi?

Tänan teid!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
TSH normivahemik on 0,4-4,0 mIU/l. Niisiiis on Teie TSH täiesti korras ja seega kilpnäärme talitlus normis.
Tervitades,
Anu Ambos.