Endokrinoloog 27.04.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,

kas oskate soovitada mõnda endokrinoloogi Tallinnas? Võib olla ka erakliinik (paarisaja kroonine visiiditasu ära ei tapa). Kindlasti peaks olema võimalus, et saaks aja kinni panna telefoni teel, kuna ise elan Tallinnast väljas. Probleem on (võimalik) kasvu ja puberteedi peetus.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui olete alla 18a. vana, soovitan pöörduda lasteendokrinoloogi poole (dr. Einberg Tallinna Lastehaiglas, dr. Šor ja dr. Paal Kesklinna Lastepolikliinikus). Lasteendokrinoloogid on ka paremad kasvu- ja puberteediprobleemide spetsialistid kui täiskasvanute arstid.
Kui vanust on juba üle 18a., võite pöörduda kas SA PER Mustamäe korpusese või Ida-Tallinna Keskhaiglasse. Endokrinoloogi eravastuvõtt on Tallinnas Südalinna arstides (dr. Jaanus Kerge) ja Viruplatsi Arstides (nüüd Karelli Arstid). Kõikide asutuste registratuuride telefonid on telefoniraamatus olemas.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.