Endokrinoloog rakveres 08.05.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen meessoost, 17 aastane ja elan Rakveres. Kahtlustan kasvu ja puberteedi ea peetust ning sooviksin endokrinoloogi juurde minna (kas Rakveres on üldse sellist arsti?). Kust peaksin alustama? Ning kas on võimalik saada nii arstile, et perearsti juurest läbi ei pea käima?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Rakveres võtab vastu endokrinoloog dr. Köhler. Vastuvõtule pääsemiseks peaks siiski olema perearsti saatekiri (ei ole kursis, kas dr. Köleril ka eravastuvõttu on, kuhu võiks ilma pöörduda).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.