Acl+meniski operatsioon 21.06.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Operatsioon oli 13juuni ja peale seda on palavik kõikind iga paev 36.5-37.5. Kas see on okei et nii kaua on palavik?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult palaviku järgi otsustada ei saa. Vajalik ka põlve seisundi hindamine. Sellistes piirides temperatuuri tõus pole midagi ebatavalist. Igaks juhuks soovitaksin kontakteeruda Teid opereerinud ortopeediga.