Meniski vigastus 07.10.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Põlve operatsioon on tulemas,põhjuseks meniski vigastus.Põlvest on tehtud röntgen ja ultraheli uuring.Mind huvitab kas enne operatsiooni oleks vajalik teha ka MRT et täpsemalt vigastuse suurust hinnata .

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küsimus ortopeediline, mina üldkirurg. MRT vajaduse peaks otsustama Teid opereeriv ortopeed. Artroskoopilisel operatsioonil peaksid meniski ja ka muud vigastuse olema kaunis hästi nähtavad. Kui vigastuses kaheldakse oleks MRT obligatoorne.