Operatsiooni jargne 26.06.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Operatsioon oli 13juuni. Öösel kâis opereeritud pōlves tugev kraks. Kui liigutasin jalga. Kas on võimalik, et Acl laks uuesti katki? Uurisin oma arstilt ning ütles, et ei tohins midagi hullu olla

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist ortopeedilise probleemiga, mina vaid üldkirurg. Kui Teie arst ütles, et midagi hullu ei tohiks olla, ei saa ka mina midagi muud väita. Pelgalt liigutamisest ilma koormuseta ei tohiks taastatud side katki minna.