Operatsiooni taastumise aeg 23.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Küsimus parema põlveliigese kohta. Kuna mul on meniski (tagasarve kombineeritud ebastabiilne rebend) ja ACL rebendi operatsioon tulekul, siis kaua sellest taastumine aega võtab?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kokku võib minna pool aastat, aga see on väga individuaalne. Sõltub ka, milleks Te soovite taastuda. Tippspordiks võib minna kuni aasta.