Kukkumise tagajärjel tekkinud mügarik 05.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Veebruarikuus oli tugev tuharalihase trauma kukkumise näol. Möödunud on 10 kuud, kui kukkumise kohal on endiselt pehme,suur muhk mis ei taha kuidagi taanduda. Vahel on valulik, vahel mitte. Kas kukkumise tagajärjel võib tekkida rasvkoe kasvaja? Millise arsti poole antud murega pöörduma peaksin. Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

vaevalt, et tegu on rasvkasvajaga. Tõenäolisem on siiski organiseerunud hematoom. Kui tahate sellest vabaneda, peaksite pöörduma kirurgi poole.