krõmpskont peas 03.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Tekkis krõmpskont kunagise kukkumise tagajärjel pähe. Nüüd on valud tugevnenud ja kont surub ajule.
Kust oleks võimalik infot saada krõmpskondi ja selle ravi kohta?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks ei saa aru, mida mõtlete krõmpskondi all. Ilmselt mingi modustis, mis on tekkinud trauma koha peale. See võib olla nii luumurru järgne luupaksend, aga ka organiseerunud hematoom. samal ajal võib selline moodustis tekkida ka üldse ilma traumata. Millega on tegemist, saab otsustada vaid Teid läbi vaadates. Soovitus - tulge vastuvõtule.