Tere, Lapsel 13 astane on põlvest natuke allpool muhk käisime traumapunktis kus öeldi et hüppeliigese põletik,Aga nüüd on juba paar nädalat möödas ja muhk pole kadunud valu enam pole kuna hoiame pidevalt külma kotti ja jääkremi jalal, 27.08.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Muhk põlve all
Lapsel 13 astane on põlvest natuke allpool muhk käisime traumapunktis kus öeldi et hüppeliigese põletik,Aga nüüd on juba paar nädalat möödas ja muhk pole kadunud valu enam pole kuna hoiame pidevalt külma kotti ja jääkremi jalal,

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei näe Teie pöördumises küsimust. Ilma nägemata ei julge traumapunktis pandud diagnoosi ei kinnitada ega ümber lükata. Külma aplikatsioonist võiks loobuda. Soovitaksin pöörduda (laste)ortopeedi vastuvõtule.