Hüppeliigese murrust taastumine lapsel. 28.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Juuni kuus oli lapsel (12)hüppeliigese ja pindluu murd.Oli kipsis, augustis kasutas ortoosi. Nüüd 7 kuud hiljem on hakanud tihti kurtma jalavalu, hüppeliigese kohal pole paistetus kadunud. Määrime valuvaigistava geeliga, aga valu tuleb tagasi. Kas see on normaalne paranemise protsess või peaks pöörduma arstile?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

7 kuuga peaks lapsel luumurd olema täielikult paranenud. Soovitaksin pöörduda ortopeedi vastuvõtule.