Mis see olla võiks äki mingi pärmseene moodi asi vöi äki kasvaja ? 16.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mure selles et vasakul kõhu poolel naba kõrval roide all on selline tuim valu. Katsudes valus ei ole kuid tundub et tegu in soolega. Hiljemalt hakkas ka vasakul pool alumised roided valutama nagu oleks närvivalu aga kui istun ettepoole kaldu siis sisse hingates teeb valu. Mõnikord ka taga alaseljas on seda tunda. Nõrkus tunne ja uimasus. Aanuse ümbert muidu ka sügeleb mingeid parasiite ma väljaheites näind ei ole kuid ühekorra oli nagu mingi lima väljaheites . Kõht pigem on kinnine. Ise suhteliselt istuva eluviisiga. Vasak pool nagu oleks üldse nõrgem et millega tegu olla võib ja kuidas seda ravida ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõiki Teie kaebusi ühe nimetaja alla panna ei oska. Vajaksite uuringuid. Peaksite pöörduma perearsti poole. Enne kui hakata ravima, peaks selgitama, milles probleem.