küsimus kasvajaliku moodustise kohta 07.05.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
oleks küsimus päraku juures oleva umbes mandli suuruse nn kasvaja kohta. Mis asi see võiks olla, kas teie juurde on võimalik registreerida konsultatsiooni ka ilma perearsti saatekirjata?

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võib see olla kasvaja aga ilmselt ka tromboseerunud hemorroid. Ilma saatekirjata võib tulla küll, kuid see tähendab Teile umbes 250 kroonist väljaminekut - peate lisaks visiiditasule maksma ka kogu visiidi maksumuse ise. Eelregistreerimine vajalik mõlemal juhul - 6171135.