kasvaja 07.05.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Ma avastasin ammu aeg tagasi, et päraku lõpposas on mingi nagu vereklomp... uurisin netist, et tõenäoliselt on hemmorroid.. aga ma nagu olin mures ja uurisn hiljem seda ja päraku ava ümbrus on nagu hästi jäik ja seal sees on ming nagu heledat värvi kasvaja moodi asi... oskate öelda, millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma katsumata nägemata midagi kindlalt väita ei saa. Ka peale põletikku võib jääda hemorroididest kõva tükk.