Näärmekude 02.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Käisin ultrahelis ja seal leiti, et mul on mingi väike näärmekude mis naistel normaalne meestel mitte. Mõtlesin, et kas see on ravitav või kui halb on see? See teeb parempoolses rinnas valu

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui teeb valu, peaks välja opereerima. Võiksite pöörduda mammoloogi poole - arstid, kes tegelevad rinna kasvajatega. Need spetsialistid on Eestis vaid Tartus Ülikooli Kliinikumis ja Tallinnas Põhja-Eesti Regionaalhaiglas.