Valu vasakul ala kõhus2 30.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline et vasakul ala kõhus valu mis kiirgab nabani välja vahest kramblik ja vahest torkiv ning ajab iiveldama.
Günekoloogiliselt kõik korras ja suuremat probleemi emos ei tuvastatud. Pere arst andis saate kirja kirurgilr

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult vaevuste kirjeldusest ei piisa, et midagi arvata. Vajate uurimist.