Valu paremal ala kõhus, pärast sapikivide ja sapipõie operatsiooni 28.07.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere selline mure veel et peale sapikivide ja sapipõie operatsiooni on tekkinud valu paremasse alakõhtu läheb ise üle muidugi kuid mis see võiks olla kummardada valus paremalt poolt.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võib olla seotud nii operatsiooniga kuid olla ka omaette patoloogia. Kui vaevused ei kao 1 kuu jooksul peale operatsiooni, soovitan pöörduda Teid opereerinud kirurgi poole.