Vasakul pool nabapiirkonnas valu 03.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mitu päeva vaevab imelik valu naba piirkonnas eriti vasakul pool.Olen opereeritud 2015 kaksteistsõrmik ja maohaavandid ning samal aastal ka vasaku neeru pealne pahaloomuline kasvaja ,Kontrollis käisin 07.2017 ,siis olid kõik asjad kontrolli all ,Kas võib olla mõnest liitest see valu .ennem ei ole olnud,

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Liited võivad valu põhjustada küll. Kas Teie vaevused aga liidetest on vajab uuringuid - teiste võimalike valu põhjuste välistamist.