songa võrk 19.02.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mure seisneb songa võrkus. Operatsioon oli mul kuu aega tagasi. Tunnen ebameeldivust. Suurem mure seisneb saunas käimisel. Kas selle võrkuga juhtub midagi või nende klambridega, kui saun on väga kuum. Saunaskäimisel on tunda ebameeldivust selles piirkonnas?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Saunaskäik songavõrku ei kahjusta. Operatsioonihaava piirkonnas ebameeldiv tunne peaks aja jooksul vähenema. Osadel inimestel täielikult see tunne kahjuks päriselt ei kao.