Valud peale songa opi 10.06.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, käisin 2019 a septembris songa opil mille kãigus paigaldati ka võrk. Siiani on kõht väga valulik,kummardades tunne nagu oleks papitükk kõhus.Kas see valu jääbki ,on väga häiriv ja ükski valuvaigisti ka ei leevenda. Kas nt selle võrgu eemaldamine oleks mõeldav?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võrgu eemaldamine on põhimõtteliselt võimalik, kuid see on väga traumaatiline. Enne tuleks kasutada muid ravivõtteid.