peale 2 songaoperatsiooni valu 25.01.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Peale sapikivide laporoskoopilist operats. tekkis song, opereeriti esimest korda ja mõne aja möödudes ka teist korda mille käigus paigaldati võrk. Möödunud on mõned aastad ja nüüd tekkis valu ja ebamugavustunne naba kõrvale, mis pikali olles taandub.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võimalik on songa retsidiiv aga samavõrra ka armkoe kootumisest põhjustatud valu. Selleks et kindlalt midagi väita, oleks vaja Teid näha.