Konnasilm 10.05.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on varba all suur konnasilm, suure konnasilma kõrval väike konnasilm, kasutasin plaastreid, nüüd hakkasin seda väikest ära kakkuma, selle kooriku sain pealt ära, aga mingi asi hoiab teda kinni, kas need on juured? Kakkusin ikkagi natuke, aga hakkas verd jooksma ja hästi valus on, koorik on lahti, aga ei saa ära tõmmata, kas peaks ikkagi ära tõmbama, isegi kui valus on ja verd jookseb?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Läbi valu koorikuid kakkuda ei soovita. Püüdke ikkagi plaastri või Duofilmigaseda veelgi pehmendada ja siis peaks ta ise ära kukkuma.