Lapsel jalal moodustis 08.05.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Millega võiks olla tegu. Arsti aja sain alles jãrgmiseks nãdalaks.Aga lapsel raske koolis käia kuna jalanõus hakkab see moodustis natuke veritsem. Apteeker arvas et pole konnasilm. Kuhu peaksin pöörduma.ja kui tõesti nädal ootama et ravi tänavale saada siis kuidas seda leevendada ja hooldada.

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Minule jääb mulje, et tegemist sissekasvanud küünega ja sellest tekkinud põletikulise liiglihaga. Teiste varvaste pealt on näha, et küüned on nurkadest lõigatud lühemaks, kui keskel. See on 1 faktoreid, millest selline asi tekib. Peaksite pöörduma kirurgile.
Ise saaksite kodus teha jalavanne kaaliumpermanganaadi (õrnroosa) lahuga.