sissekasvanud küüned 02.02.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
mul eemaldati kirurgiliselt nädal tagasi sissekasvanud küüned (kummagil varbal pool küünt ehk sissekasvanud pooled siis). Kuidas vältida nende uuesti sissekasvamist? Tänud ette, Oliver.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Neli soovitust: 1) Küüni ei tohi nurkadest liiga lühikeseks lõigata, 2) Pediküüri tehes ei tohi vigastusi tekitada. 4) Üldine jalgade hügieen. 4)jalanõud ei tohi olla liiga kitsad.