Mädapunn, punetis vms. 01.02.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Selline asi on seljalähedal, nüüd on jjuba umbes peopesa suurune. Kui seda katsuda on valu nagu nõelatorge.
Olen pannud mingit vene rohtu sinna peale ja kummelit... On tulnud midagi välja küll aga pole ära läinud. Teine nädal jjuba on ja tundub et see paisub.. Kas peaksin arsti juurde minema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlasti peaksite minema arsti juurde. ja ilmselt peaks see arst olema kirurg.