Ebameeldivad lõhnad 26.08.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mind vaevab pidev mädamuna ja lahtise kõhu hais pärakupiirkonnast. See häirib elamist väga ja minuga kokkupuutuvaid inimesi. Arstidelt pole abi saanud. Uuringud pole tulemusi andnud.
Meeleheites leidsin nüüd netist, et 15.03.01 on teie poole pöördunud isik täpselt samade vaevustega nagu minul. Oleksin nagu täpselt enda kohta kirjutatud juttu lugenud, selle vahega et olen 36 aastane ja vaevused algasid enam aastaid tagasi. Soovitasite tal pöörduda Teie vastuvõtule. Sooviksin väga teada, kas antud isik käis vastuvõtul ja kas ta sai abi? Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks ei saa kinnitada ei ühte ega teist! Isikud, kes küsimusi esitavad on minu jaoks ilma nimeta ja isikud, kes vastuvõtul käivad, ei ütle alati, et nad on mulle kliinik.ee-s küsimusi esitanud.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Üldkirurgia

Ebameeldivad lõhnad

Tere!

Ma ei tea, kas on õige Teid oma küsimusega tülitada, aga leian, et äkitsi on tegemist ikka kirurgilist sekkumist vajava tõsise tervisliku probleemiga.

Olen 27 aastane noormees ...

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Kindlasti ei suuda ma sellele küsimusele ammendavalt vastata ilma Teid läbi vaatamata ja pole kindel kas siiski suudan, kuna väidate, et olete igakülgselt uuritud ja pole midagi leitud. On olemas pärakupiirkonna ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: