karpaalkanali sündroom . 17.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere Doktor Tepp.kirjutan teilee oma väga suurest murest.Mul avastati karpaalkanali sündroom raviti seda Taastusravis ultraheli ja parafiin mähistega.Tulemusi see aga ei andnud.Järgmise visiidi ajal avasti ,et tegu on hoopis veresoonte anomaaliaga ja kirjutati Trentali.Nüüd võtan seda aga ei tunne ka sellest mingit leevendust.Sõrmed on kanged ka liikuvus piiratud.Üldine väsimus ja uimasus.Mida arvate teie sellest?Olen 34 aastane naine.Vastust ootama jäädes.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma Teid nägemata ei oska arvamust avaldada, kuna ei tea mille alusel diagnoositi Teil karpaalkanali sündroom ja milles seisneb Teie veresoonte anomaalia. Üldine väsimus ja uimasus minu arvates sellega seotud olla ei saa.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Üldkirurgia

Käe lõikuse hind

Kui palju maksab käenärvi kanalite lõikus?

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Kui omate Haigekassa kindlustustust, siis operatsiooni eest ei maksa Te midagi. Käenärvi kanalite operatsioone on mitmesuguseid - üks on karpaalkanali vabastamine, teine ulnaarnärv vabastamine pitsumisest. ...

Loe edasi

karpaalkanali lõikus


Peaksin minema oma kätega karpaalkanali lõikusele,süstitud on neid mitmeid

aastaid,kuid mitte tihedamini kui kord aastas. Käisin 07.06.neuroloogi vastuvõtul ja ta ei olnud enam nõus ...

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Karpaalkanali laserlõikusest ei ole kuulnud - operatsioon kuulub neurokirurgiliste operatsioonide nomenklatuuri ja kahjuks pole minu eriuala.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi