põlv 28.10.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
neli aastat tagasi tehti mulle põlveoperatsioon, menisk oli katki. tookord juhtus see võrkpalli mängides. pärast käis põlvest pidevalt nõks läbi nagu tuleks jakust välja, siis jälle tagasi. aga nüüd lihtsalt astusin ja kogu jalast läks valu läbi ja põlv ei läinud sirgu. kas on võimalik, et midagi läks katki või lihtsalt mõni närv või muu...nädal on möödas, jalg läheb sirgu, aga nagu väike valuke tuksub ikka. Kas sellise põlvega võib sporti teha ja kui ei, siis mida teha?


ette tänades, chrissy

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitaksin siiski pöörduda ortopeedi vastuvõtule. Sporti tehes koormusega võite asja hullemaks ajada - see oleks ka näitaja, et midagi on viltu.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Üldkirurgia

tehis põlveliiges.

Tere ,Selline küsimus ,mida teha kui kunst põlv ei paindu sobivalt ja lihased on paistes kuigi operatsioon oli 31.09.2014,arst pakkus välja jõuga murda põlv liikuvaks .Kardan kas see võiks aidata. Lp.

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Tegu ortopeedilise küsimusega, milles ei pea ennast eksperdiks. Soovitan juhinduda Teid opereerinud kirurgi ettekirjutustest. Kui neid ei ole, siis minna uuesti tema konsultatsioonile.

Loe edasi

Põlvesidemete vigastus ja paistetus

Tere!
Kas külgmiste põlvesidemete vigastuse korral võib paistetada terve põlv ja terve jalg,k.a labajalg ja varbad?

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Täiesti võimalik

Loe edasi

Valulik põlv pool aastat peale operatsioon.

Selline küsimus, et käisin peaaegu poola aastat tagasi põlvega lõikusel. Lõikusel paigaldati menisk uuesti kahe mediaalse kinnitusega. Peale lõikust tekkis põlve põletik ja põlv paistetas päris suurelt ...

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Teie seletrusest on raske aru saada, mis oli Teie vigastus ja mis täpselt tehti. Kuna ilmselt Te pole tulemusega rahul, siis peaks nagu midagi ette võtma. Mida ja kui palju teha annab, peaks kõige paremini ...

Loe edasi

põlv paistes

tere. .mul mõni päev tagasi läks põlv paiste, ilma mingi põhjuseta. .käisin perearsti juures, tegime vere proovid ja röntkenid ära ja need ei näidanud midagi halba kuid põlv on ikka paistes.
Milles ...

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Kui ilma põhjuseta (traumata) tekib liigese paistetus, kahtlustaksin mina esimeses järjekorras reumaatilist haigust. Kui põletikunäitajad on samal ajal normis, võib olla tegu ka mingi vana trauma tagajärgedega ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi