põlve trauma 28.12.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kukkusin 11.dets. ja kukkudes põlv väändus sissepoole ja väljaspool käis valu sähvakas. Käisin kirurgil ja - põlvekeder on nihkes ning liiges ka kulunud. Esimesed nädalad ei olnud valu põlves vaid lihased olid hästi valusad. Nüüd hakkab põlv valutama, aga astudes pole valus vaid selline veidi kanguse tunne. Öösel on metsik valu ja ilma tramadolita ei saa. Põlv kuum ei ole ja ei ole ka punetust. Loodan, et see valu möödub, aga hirm on, et on midagi hullu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Lihtne trauma peaks selle aja jooksul juba järele andma. Arvan, et vajate ortopeedi konsultatsiooni ja detailsemaid uuringuid.