Valulik põlv pool aastat peale operatsioon. 11.02.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Selline küsimus, et käisin peaaegu poola aastat tagasi põlvega lõikusel. Lõikusel paigaldati menisk uuesti kahe mediaalse kinnitusega. Peale lõikust tekkis põlve põletik ja põlv paistetas päris suurelt ülesse. Nüüd pool aastat hiljem annab põlv siiani tunda, sest põlv ragiseb ja naksub ja need viimased on valulikud. Täpselt samamoodi nagu enne operatsiooni, ainukese vahega ,et enam põlv ei käi enam paigast ära. Siis selline küsimus kas selle vastu annab midagi ette võtta ja kuhu mul oleks kõige targem selle probleemiga pöörduda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie seletrusest on raske aru saada, mis oli Teie vigastus ja mis täpselt tehti. Kuna ilmselt Te pole tulemusega rahul, siis peaks nagu midagi ette võtma. Mida ja kui palju teha annab, peaks kõige paremini oskama öelda Teid opereerinud ortopeed - nii et arvan et peaksite pöörduma tema poole.