Nahalööve 06.11.22 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Nädal tagasi tekkisid külje peale üksikud punased laigud ning nüüdseks on olukord selliseks muutunud nagu pildil. Alguses tulevad täpid ning seejärel muutuvad suuremateks. Ei sügele ega muid sümptomeid ei ole. Asuvad üle köhu ja rindkere, natukene seljal. Suurem osa just külgedel, kust ka pilt tehtud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema tõbi nimega värviline kliiketendustõbi. HAigust täpsustab ja määrab ravi ikka Teie perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi