Mõõdukas kerge palavik. 06.11.21 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Mul on pidev 37.3 palavik .keha temperatuur ei tõuse. Ei ole väsimust,pea valu isegi köha mitte. Ma võtan hiv vastaseid rohte. Miks palavik?Milles asi? Olen 37 a mees.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui selline väike palavik püsib üle nädala, siis peab seda täpsemalt uurima. Esmaselt perearsti külastus, läbivaatus, mõtlemine, analüüsid jm, edasi vastavalt leiule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi