Covid 19 09.07.21 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Mida tähendab antikehade test, kas antikehi on mul piisavalt. Millal teha kolmas vaktsiin? Olen saanud 2 Astra Zeneca vaktsiini. Minu testi tulemus- SARS CoV-2 IgG 3 kU/L positiivne referentsvahemik suurem kui 0,799

Arst vastas:

Eda Tamm

dr Eda Tamm

Infektsioonhaiguste arst

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

COVID 19 vaktsineerimise järgselt ei ole vaja teha antikehade testi.Teie testi tulemus näitab, et teil on antikehad olemas. Hetkel kolmandat vaktsiini doosi pole Eestis soovitatud.