punnid 10.09.14 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Kolmel lapsel sellised punnid( nakkav).Algul on vill kui katki läheb siis läheb punn suuremaks. Neid tuleb aeg ajalt juurde. Arsti juures käisin kirjutas rohte, millest ei ole kasu. Ütles et see on mingist bakterist. Neid punne tuleb järjest juurde.

Arst vastas:

Eda Tamm

dr Eda Tamm

Infektsioonhaiguste arst

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Lugupeetud lapsevanem!

Kahjuks on löövet nägemata raske teie küsimusele vastata. Pidage veel perearstiga nõu ja vajadusel konsulteerige dermatoloogiga. Kirjelduse järgi võiks olla tegemist kas stafülokokk-infektsiooniga või nakkuslike molluskitega.