pidev tilkumine 05.02.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tervist,
Päeva alguses hakkasin tundma et miski nagu tilguks kogu aeg. Tundub nagu see oleks uriin ning see tilgub juba terve päeva nii et on tunda kuidas tilk tuleb. Kas ma võisin näiteks bussipeatuses istudes ennast külmetada või on asi tõisisem.(15 aastane naine olen muidu)
Ette tänades,
Maria

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Maria,
kõige tõenäolisem ongi külmetus, nähes iga päev, missugustes riietes noored naised külma ilmaga tänaval ringi liiguvad.
Ülo Zirel