Järeltilkumine 2 10.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Eelmises kirjas jäi paar asja kirja panemata. Põletikutekitajate analüüs sai tehtud, kuna spermiogrammis oli IL-6 ja midagi veel üle normi. Lisauuringud aga haigustekitajat välja ei andnud. Analüüsid võeti nii mul kui abikaasal. Igaks juhuks määrati siiski ravi ja sel ajal see tilkumine ja pakitsemine pihta hakkaski. Tilgub peale urineerimise lõppu, või õigem oleks öelda, et valgub veel kusitist kusagil 3 ja enam tilka. Arst arvas, et prostatiit ja alaäge, tüüpilise süptomaatika ja kaebusteta. Võis kestnud olla juba tükimat aega. Vahetult peale ravi lõppu oli näit korras.

Ette tänades,

27a mees

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
raske kommenteerida, peaksite ikkagi oma raviarstiga nõu pidama.
edu,
Ülo Zirel