eesnäärme pahaloomuline kasvaja 21.02.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Jaanuari keskel opereeriti isal Viljandis suurenenud eesnääre.Võetud proovist leiti pahaloomulised kasvajarakud.Raviarst määras isale tablettravi, täiendavaid uuringuid ei pidanud vajalikuks.Raviarst väidab, et tegemist oli mikrokolde ja juhuleiuga.Tallinnasse suunamist ei pidanud vajalikuks.Kas on Tallinnas tasulist vastuvõttu, kuhu isa võiks pöörduda ilma raviarsti saatekirjata?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kindlasti on ka uroloogi tasuline vastuvõtt kusagil Tallinnas, kuid pole asjaga täpsemalt kursis. Arvan, et leiate internetist rohkem infot. Teie isa ei peagi ju tasulisse minema. Võtku perearsti suunamiskiri ja tulgu kas või meie haigla uroloogia polikliinikusse. Registreerimine telefonil 697 1049. Kui ei taha perearstilt saatekirja võtta, peab visiidi eest ise maksma ca 150-200 krooni.
Ülo Zirel