Tume uriin ja... 28.11.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 22 a naine. Viimasel ajal on kogu aeg tume uriin, mingi aeg valutas kõht kogu aeg ja rinnad on ka väga valusad(pole tingitud menstruatsioonist) Suguühe on ka valus. Nüüd valutab selg ka. Palavikku pole. Võtan antibeebipille. Ja hakkasin sööma royal kiudaineid. Kas see võib sellest tingitud olla??
Ette tänades

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei ole kursis royal kiudainetega. Võimalik, et teil on suguteede põletik. Peaksite pöörduma pere- või naistearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel