uriin tume punane, sperma kollakas nagu mädane ole 20.02.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere .

mure selles , et 1,5nädalat tagasi jäin haigeks kerge krip . Aga ühel hetkel avastasin et uriin väga jubetalt pruun , tume lausa, sperma samuti kollakas nagu mädane siuke , verd spermas näha pole nagu ja peale urineerimist kipitab mingiaeg .

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui on sellised probleemid, peate perearsti poole pöörduma.
Ülo Zirel