Tere, 08.11.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Minu probleem on see, et minu uriin on muutnud värvi, nimelt on see nüüd tume ja selline roostekarva. Muid vaegusi ei ole ning ravimeid ei tarvita, kuigi hetkel on ka mul väike palavik. Lihtsalt oli natuke ehmatav see avastus. Kas saate midagi selle peale vastata? Plaanis on pöörumine ka perarstile, kuid kahjuks hetkel minu asukoht seda ei võimalda.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik, et uriinis on verd. Selle põjuse selgitamiseks peate koju jõudes pöörduma perearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel