Eesnaha kinnikasvamine 26.06.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere hr dr Zirel!
Nimelt oli mul noorukieas terauma ja selle tulemusena osa eesnahka kasvas sugutiluku külge kinni. Siis oli mudugi veel Nõukogude aeg ja teema oli tabu ning kohalik kirurg ei osanud asjale tähelepanu pöörata. Hilje suguelu alustades olid esimesed vahekorrad vaäga valulikud. Siis lõikasin osa žiletiga ise lahti. Veidi veritses aga asi läks paremaks.
Siiski on mul mulje,et kõik ei ole veel korras, sest aegajalt on valis kui suguti jäigastub ja kui jäik on siis see eesnaha kinnikasvanud osa venitab nagu sugutilead tagasi. Sellest järeldan, et ikkagi on midagigi sel korrast ära.
Siist küsimus? Kas Teil on võimalik see asi üle vaadata ja kuidas Teie vastuvõtule saaks. MIlline on Teie arvamus?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
registratuuri numbrid ja vastuvõtuajad on üleval Põhja-Eesti Regionaalhaigla kodulehel.
Ülo Zirel