retrograadne ejakulatsioon 08.03.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 35 aastane mees,esitasin teile hiljaaegu küsimuse,aga unustasin lisada oma vanuse.Mul nimelt on probleem selle ,et ühel hetkel märkasin,et mul ei toimu kehavälist seemnepurset,kuigi umbes nädal tagasi oli veel kõik normaalne.Kas see võib olla tingitud blokaatorite pika aegsest kasutamisest,kasutan neid ,kuna põen eesnäärmepõletikku.Ja kas võib juhtuda,et ühel hetkel on kõik jälle endiselt normaalne,või tuleb seda mingil moel ravida,ja kas sellele probleemile üleüldse leian abi.Tänan.janek

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
jah mõned adrenoblokaatorid põhjustavad retrograadset ejakulatsiooni. Ilmselt on raviarst teid sellest ka teavitanud. Seda ei pea ravima, vaid see möödub iseenesest, kui ravimi tarvitamise lõpetate.
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

retrograadne ejakulatsioon

Tere.Märkasin hiljaaegu,et mul puudub seemnepurse,tuleb ehk mõni üksik tilgake,nädalapäevad tagasi oli veel kõik korras.Ma ise põen pikemat aega eesnäärmepõletikku ja kasutan blokaator ravimeid.Kas seemnepurske ...

Vastas dr Ülo Zirel

vt eelmist vastust.
ülo zirel

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi