On pissihäda, ei ole 12.01.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 23 a neiu. Mure selline, et jooksen wc-sse-tunnen et on pissihäda, aga mitte kui midagi ei tule. Tunnen, nagu põis oleks täis, aga ei tule tilkagi. Millest võib see põhjustatud olla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
väga erinevad haigused - põiepõletik, sugulisel teel levivad haigused, günekoloogilised põletikud, spiraal jne.
Ülo Zirel