Ei saa urineerida. 04.01.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on 25a. poeg, ta kurdab üsna sageli, et oleks nagu tahtmine(vajadus) minna "põiele", aga see ei õnnestu, või võtab ulga aega, enne kui õnnestub urineerida. Milles asi ja mis ta peaks ette võtma?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik, et tegu on kusepõie närvihäirega, nn. detruusor-sfinkter düssünergiaga. Selle haiguse diagnostika ja raviga tegelevad uroloogid.
Ülo Zirel