Tere 08.11.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Kuna eelmine kiri läks kaduma kirjutan uuesti. Olen 19 a tüdruk ja mu piss on vahel väga hägune ja vahel punakat värvi. Alakõhus on vahel äkiline tugev valu.
Millest see võib tingitud olla? Aitähh ette ära.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalikud põhjused: põletik, kusekivid, väärarengud, kasvajad kuseteedes jne jne. Ma ei arva, et kõik need haigused teil on, aga teie kirjas toodud 3 sümptoomi põhjal täpsemini arvata ei ole võimalik.
Ülo Zirel