Punnike 30.10.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Selline mure, et pärasoole augu juurde on tekkinud mingi punn vms. See on mul olnud juba lapsest saati, kuid nüüd on see suuremaks läinud. Ma hästi ei oska seda kirjeldada, kuid katsudes tundub üsna pehme vms. Äkki oskate aidata sel teemal, et mis see olla võiks või millest see tingitud. Mäletan ka seda, et kunagi räägiti, et kui see peaks suuremsk minema ja elu häirima hakkama, siis tuleb seda kuidagi kõrvetada vms.

Ette tänades,

murelik kodanik

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
uroloogid ei tegele tagumiku punnikestega, peate pöörduma üldkirurgi poole.
Ülo Zirel