munandi protees 20.10.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Sain teada, et Haigekassa rahastab ainult munandi proteesi paigaldamise operatsiooni, kuid protees tuleb patsiendil ise välja osta. Kui palju maksab üks munandi protees ning mis rahaliste väljaminekutega tuleks mul veel arvestada (rohud, visiidid)?

Tänan!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
munandi protees maksab 2800-3000.- eek. Kui teil on ravikindlustus, siis muid väljaminekuid pole.
Ülo Zirel