põievalud liiga tihti. 28.09.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere.selline mure.Olen 25.a 2 lapse ema.Alates 18,a peale kui alustasin sugu elu on mind vaevanud põie probleemid.2004.aastal avastati põiel mingid bakterid kui tehti mingi sisemine uuring ja sain kuu aega antibiootikume.viimaste aastate jooksul on põie mured mitu korda kuus ja aasta ringselt(valus pissida.ebamugavus alakõhus ja tupes,kipitus ja põletustunne)saan kuidagi hakkama ainult käsimüügi ravimitele(lady Care jne...)Uriini analüüsid on korras olnud ja rohkem perearst kuulda ei võta.millest see nii tihti ja kuidas saaks abi?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui uriini analüüsid on korras ei saa põiepõletikku diagnoosida. Olen siin korduvalt rääkinud, et kusemishäireid ei põhjusta ainult põiepõletik, vaid ka muud haigused, peamiselt günekoloogilised. Peaksite pöörduma naistearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel