Raskused urineerimisel 23.04.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tervist!

Olen 18 aastane tütarlaps ja viimaste nädalate jooksul on tekkinud probleeme urineerimisega.
Käin WC vahet 4-5 korda ennem kui midagi tulema hakkab ja siis ka väga lünklikult... Aga põiepõletik see vist ka ei ole, sest ma ei tunne mingit valu ega verd ka ei tule... Lihtsalt pingutama peab, et saaks urineerida..
Milles võiks probleem olla? Kas peaksin pöörduma perearsti juurde?

Kaunist kevadet!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
Tavaliselt esineb noortel naistel kusemisraskus raseduse II pooles, kui suur emakas deformeerib kusepõit.
Ülo Zirel